İsmet Kaptan Şair Eşref Blv. No: 6 35210 Konak/İZMİR

  P'tesi-C'tesi 9.00 - 20.00. Pazar KAPALI

   Tel.  0850 302 4301

​​​​​​​

Hakkımızda

Hayaliniz, hayalimiz...                                                                                                        DIH Almanya Danışmanlık İzmir

Hakkımızda

DIH Almanya Danışmanlık firması olarak biz uzun yılların tecrübesi ile danışmanlık ve uzmanlığı birleştirerek kurumsal bir yapıda sizlere hizmet vermeye başladık. Başta Almanya olmak üzere yurt dışında çalışmak isteyen bireyleri, mesleklerine uygun alanlara yönlendirerek iş sağlamakta ve şirket kurmalarında yardımcı olmaktayız. 

     

Yurtdışında danışmanlık hizmetleri oldukça yaygın ve kabul gören bir sektör olduğu için biz danışmanlık şirketi olarak sizin adınıza birçok kurum ve kuruluşla irtibata geçerek sizi en doğru şekilde yönlendirmekteyiz. Bu nedenle hizmet talep edenlere ihtiyaç duyabilecekleri tüm konularda profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.


Çünkü biz, çalışacağınız Ülkenin Dilini Konuşuyoruz ve amacımız, sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak tespit ederek buna uygun pratik, net ve ekonomik çözümler üretmektir.

 

DIH Almanya Danışmanlık firması ihtiyacınıza en uygun çözümü bulabilecek uzman bir danışmanlık kuruluşudur. Gerek yabancıların Türkiye’de, gerekse Türklerin yurt dışında atacakları her türlü ticari ve bürokratik adımda başarılı olmaları için gerekli bilgi donanımına sahip bir firmadır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyime dayanarak size alanında uzmanlaşmış işinin ehli olmayan firmalardan veya şahıslardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Paranızı heba olmaması ve boşa zaman kaybetmemek için bize gelin, profesyonel ekibimiz ihriyacınız olan hizmeti en kolay şekilde almanızı sağlasın.


DIH Almanya Danışmanlık İzmir

 

 

Hakkımızda Merak Edilenler

Paranızın ve hayallerinizin sömürülmemesi için buradayız...

Hedefimiz

DIH Almanya Danışmanlık olarak, Alman Hükümetinin çıkarmış olduğu kanun kapsamında size en doğru ve güvenilir bilgiyi sunarak sağlıklı bir yönlendirme yapmak ve sizlere yurt dışında iş sağlamaktır. Üstelik bunun için sizden piyasadaki çoğu firma gibi yüksek meblağlar talep etmemekteyiz...

 

 

 

Hayallerinize kavuşmak için bizimle iletişime geçin...

Yurt dışında bir gelecek kurmanıza yardımcı olmak, merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamak ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmanız için buradayız.